+420 724 972 272

Prodej prostorného rodinného domu 5+kk 138m2 na klíč, pozemek 535m2, obec Velký Týnec - Vsisko

Polní, Velký Týnec Ukázat na mapě
9 327 500
Včetně veškerých poplatků a právních služeb
Kontaktovat makléře
Počet pokojů 5
Užitná plocha 138 m2
Plocha parcely 535 m2
Počet podlaží 2
B
Energetická třída B - Velmi úsporná

V krásné a klidné lokalitě obce Velký Týnec, části Vsisko Vám nabízíme jeden ze čtrnácti rodinných domů s velkou zahradou, možností letní terasy a velkorysým řešením obývacího prostoru. Každý detail jsme pro Vás připravili s důrazem na funkčnost, aby se v něm cítila dobře celá rodina.
Dům díky svému uspořádání nabízí zázemí pro plnohodnotný rodinný život v klidném prostředí okolní zástavby rodinných domů bez ruchu a smogu krajského města, avšak s rychlou dopravní dostupností do metropole Hané.
Návrh vnitřního uspořádání splní očekávání i náročných zákazníků, hledajících pěkné, moderní bydlení s dostatkem prostoru. Přízemí domu nabízí velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka není v ceně) o čisté podlahové ploše 41,23m2, dále prostornou halu s dřevěným schodištěm do podkroví, koupelnu s toaletou, vanou i sprchovým koutem a dvojumyvadlem, samostatnou toaletu s malým umyvadlem, místnost pro technické zázemí, šatnu, zádveří vstupu do domu a v neposlední řadě dvě ložnice. V patře dále najdeme menší koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a malým umyvadlem a dva pokoje. Výběr podoby designu interiérů je čistě na nových majitelích domu. Ohřev TUV a teplovodního podlahového topení zajišťuje tepelné čerpadlo se zásobníkem vody. Díky zvolenému primárnímu zdroji vytápění a ohřevu TUV bude v domech také nízká sazba odběru elektrické energie!
Dům svou nízkou energetickou náročností splňuje en. třídu B – velmi úsporná, a to díky použitým stavebním technologiím, a to zejména tepelnému čerpadlu, skladbě zdiva a zateplení o celkové tloušťce 450mm a oknům s trojskly.
Umístění domů na pozemcích bylo navrženo po zkušenostech tak, že nabízí prostorné atrium v soukromí, kde lze vybudovat letní terasu s možností dostavby zastřešení. Díky soukromí lze využít i pro umístění venkovní Whirlpool. Jihozápadně orientovaná slunná zahrada je obklopená zahradami okolních domů a nabízí dostatek prostoru pro umístění např. dětské houpačky, pískoviště, bazénu, či zahradního domku a stále zbyde dost plochy pro zeleň a okrasné dřeviny. Na ploše zahrady je umístěna podzemní retenční nádrž s dešťovou vodou s možností využití na závlahu zahrady. Ke komfortu bezpečného parkování vašeho auta slouží především prostor mezi jednotlivými domy o rozměrech 8,7x3m, kde lze vybudovat i garáž. Dále budou před domem k dispozici až dvě venkovní parkovací stání.
Uvedená cena je za hotový dům na klíč, vyjma kuchyňské linky.
Zahájení výstavby daného domu do 2 měsíců od podpisu Smlouvy o dílo. Termín dokončení nejpozději do 14-ti měsíců od podpisu Smlouvy o dílo a vydání Stavebního povolení. Pro více informací k nabídce, výhodnému financování a domluvení prohlídky lokality kontaktujte makléře.

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Dům na klíč
Typ domu Patrový
Stav domu Projekt
Voda Voda - rozvod studené a teplé vody
Orientace Jihozápad
Odpad Kanalizace
Hypotéka ANO
K dispozici od 01.03.2024
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 132
Užitná plocha m2 138
Plocha parcely m2 535
Plocha parkovišť m2 15
Počet parkovišť 3
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 380 V
Ostatní Sociální zařízení, nízkoenergetický
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Topení ústřední elektrické, Podlahové
Doprava Dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Datum nastěhování 01.03.2024
Datum zahájení výstavby 01.01.2023
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída B - Velmi úsporná
Vyhláška 78/2013 Sb.

Kontaktovat makléře

*
*
*
phone: fullname: